Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Osztályaink

2018/2019. tanév osztályai

 

1.a osztály

Osztályfőnök: Pintér Gáborné

Baksa Kinga
Buzás Krisztofer Márk
Czétényi Gergő
Fehér Adrienn
Hirdi Barnabás
Horváth Péter Lajos
Kalányos Viktor
Kis Ramóna
Korom Patrik
Kovács Nóra
Orbán Bence
Putler Barna
Ragoncsa Hanna Luca
Sárosi Róza Anna
Szabó Zoé Eszter
Viczl Márkó Patrik
Zaal Ramóna


 

1.b osztály

Osztályfőnök: Dr. Oberling Jánosné

Andics Gréta
Dömse Alíz
Filótás Fanni Virág
Finta Márió István
Hammer Lara
Hercogh Soma
Hetényi Vivien Noémi
Hirt Csenge Mária
Ignácz Csaba Márton
Magyari Fanni
Mak Dániel
Merk Péter Zsolt
Papp Szabolcs
Pollák Elizabet
Pricz Péter Levente
Schmidt Olivér
Szerényi Máté


 

2.a osztály

Osztályfőnök: Tolnai Anita

Balázs Dominik Adrián
Balog János
Bimbó Rozina
Bódog Hanna Róza
Borsós Virág
Buzás Anita
Buzás János
Dömse Ádám
Gyenes-Jónás Zalán
Horváth József
Horváth Nataniel
Máté Liliána
Máté Zalán
Németh Szabolcs
Ravasz Dominik
Sallai Réka
Szabó Noel
Szijártó Tibor Bence


 

2.b osztály

Osztályfőnök: Szabóné Lovász Ágnes

Bob Dóra
Farkas Balázs
Hetényi László Dominik
Hetényi Liliána
Hirt Bence
Király Milán Kevin
Kiss Mira Barbara
Kiss Zsófia
Kolesznyikó Milán
Kovács Ákos
Kulcsár Anasztázia Letícia
Orsós Gábor
Orsós Tamás
Orsós Bence Zsolt
Óvári Valentina Dorina
Pápai Patrik László
Sánta Richárd
Szemes Dorina
Tétényi Izabella
Vass Alex


 

3.a osztály

Osztályfőnök: Szabóné Latyák Gabriella

Bokor Krisztina
Buzás Renáta
Buzás Viktor
Czétényi Dóra
Csillag Natália
Daróczi Sára
Erdélyi Márk
Filipovics Kamilla
Horváth Letícia Jázmin
Márton Fruzsina Zita
Orsós Balázs Máté
Orsós Gergő Patrik
Sabján Viktor Gábor
Selindi Zoé Tina
Szép Adrienn
Zaal Emília


 

3.b osztály

Osztályfőnök: Pintér Gábor

Bob Anita
Bódis Blanka Lilien
Brandt Dóra
Csonka Roland
Dávid Bianka
Hir Lilla
Károlyi Amanda Krisztina
Károlyi István Zoltán
Lakatos Ramóna
Orsós Attila Márk
Óvári Patrik
Rajczi Boglárka
Szabados Áron
Szabó Dominik
Szakály Bálint


 

4.a osztály

Osztályfőnök: Mozsgai Vilma

Almási Anna Anikó
Buzás Kíra 
Buzás Tifani Emília
Feri Dávid
Kiss Máté
Kőműves Krisztián Botond
Kuhl Bálint
Kühtreiber Margit
Miklósi Bence
Nyári Jázmin
Orsós Réka Kata
Orsós Renátó
Osztertág Ferenc
Papp Marcell
Papp Réka
Reseterics Péter
Szabó Celesztin
Szentmiklósi Fruzsina
Takács Gergő
Varga Ádám Tibor
Varjú Noel Álmos
Vivód Zsófia
Zima Patrik


 

4.b osztály

Osztályfőnök: Dr. Kajdonné Daczi Erika

Baksa Krisztián Ferenc
Bogdán Olivér
Csala Leila
Deák Jázmin
Dömse Boglárka
Héder Márk
Hengerics Bernadett
Hengerics Katinka
Kichler Hanna Rebeka
Kiss Bence Gábor
Kiss Benedek
Kiss Máté
Laczkó Liliána
Lakatos Nóra
Orsós Fanni
Orsós Tibor
Urvald Lara


 

5.a osztály

Osztályfőnök: Szabó László

Balázs Szabolcs Ferenc
Balogh Dávid
Buzás Anita
Buzás Nikolett
Horváth Réka
Ignácz Krisztina Edina
Máté Konstantin
Móricz Daniella Olívia
Nemes Gábor Gyula
Orsós Éva
Turula Dominik
Váradi Blanka


 

5.b osztály

Osztályfőnök: Kisné Király Mariann

Balogh Tamás 
Bob Sándor Norbert
Bogdán Katalin
Borsós Patrik
Gadár Ákos
Geisz Adrienn
Geisz Vivien
Hideg Gréta
Ignácz Martin Márk
Józing Fanni
Kis Domonkos
Kubicza Petra Sára
Kulcsár Martin
Pipicz Gábor
Pricz László Mátyás
Révész Amanda Karina
Szeifert Zalán 
Telkes Márton


 

6.a osztály

Osztályfőnök: Lakatos Judit

Ambrus Attila
Balogh Brigitta
Balogh Tamás magántanuló
Buzás Bianka
Csikos Ádám Attila
Kőműves Brigitta Henrietta
László Ferenc
Miklósi Leila
Németh Ákos
Orbán Bálint
Papp Elizabet
Rab Gergő
Tucsek Laura
Utasi Réka Krisztina
Vass Míra


 

6.b osztály

Osztályfőnök: Katona Edit

Balázs István Krisztián
Cooper Krisztofer  Clyde
Cooper Valentina Vanessza
Farkas Krisztofer
Ginder Ármin
Hir Bálint
Horváth Patrícia
Ignácz Roland
Ignácz Zoltán Rudolf 
Kichler Karina Cintia
Kolesznyikó Ármin
Maráczi Virág
Mikó Márk¨Tamás
Orsós Kornélia
Orsós Szandra
Sánta András
Szabados Kevin
Szeledi Jázmin
Tripsigálc Zoé
Vészi Jázmin


 

7.a osztály                                                                Osztálykép

Osztályfőnök: Emmer Istvánné

Bogdán Melánia Vivien
Deák Áron 
Gazdag Bíbor
Godó György
Ignácz Boglárka
Kőműves Dániel Martin
Kuhl Balázs
László Kira Leonetta
Magyar Csenge
Orsós Nikoletta
Pálfi Marcell
Rumbus Gréta
Török Lili
Ungi Szabolcs
Vivód Bence


 

7.b osztály

Osztályfőnök: Dr. Pernekker Árpádné

Buchvald Márk 
Buzás Tamás
Buzás Vanessza Izabella
Filipovics Péter Milán
Hammer Márk Dominik
Horváth Máté
Kohner Tamás 
Kovács Márió
Kühtreiber Kinga
Laczkó Kevin
Orsós Hella Bíborka
Orsós Tibor
Osztopányi Szabolcs
Révész Blanka Emília
Szerényi Barna


 

8. osztály

Osztályfőnök: Vassné Szili Anikó

Bánhegyi Kornélia
Bicskei Evelin Napsugár
Bimbó Balázs
Bodor Patrícia
Buzás Dávid
Csetneki Melinda Brigitta
Csomor Gábor
Fazekas Liliána Dominika
Hartmann Dániel
Herbert Cintia
Horváth Kitti Dorina
Kenéz Bence
Lakos Ádám
Lukács Klaudia
Marton Gergő
Máté Dominik
Orsós Ferenc
Rózsa Valentina Vivien
Sabján Fanni Szilvia
Szakcsi Fruzsina
Ujvári Henrietta Mercédesz