Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Eredményeink

2017/2018. tanév versenyeredményei, programjai

Eredményeink: itt.

Versenyeredmények 2017/2018.

Név, osztály

felkészítő pedagógus

iskolai verseny/

területi verseny

körzeti/tankerületi verseny

megyei verseny

országos verseny

szeptember

 

 

 

 

 

Kichler Karina Cintia 5.b

Katona Edit

 

VOKE Vasutas Művelődési Ház népmesemondó versenye

3.hely

 

 

november

 

 

 

 

 

5-6.évf.

Hir Bálint 5.b

Katona Edit

Szépkiejtési verseny

1.hely

 

 

 

Végh Csenge 6.a

Emmer Istvánné

Szépkiejtési verseny

2.hely

 

 

 

Godó György 6.a

Emmer Istvánné

Szépkiejtési verseny

3.hely

 

 

 

7-8.évf.

Fazekas Liliána 7. o.

Vassné Szili Anikó

Szépkiejtési verseny

1.hely

 

 

 

Tucsek Lívia 8.a

Emmer Istvánné

Szépkiejtési verseny

2.hely

 

 

 

Hir Noémi 8.a

Emmer Istvánné

Szépkiejtési verseny

3.hely

 

 

 

december

 

 

 

 

 

Vass Míra 5.a

Maksay Zsuzsanna

 

 

Közlekedj biztonságosan!

Megyei rajzpályázat 1.hely

 

január

 

 

 

 

 

Szabó Dominik 2.b

 

Pintér Gáborné

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

különdíj

 

 

 

Daróczi Sára 2.a

Szabóné L.Gabriella

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

különdíj

 

 

 

Orsós Fanni 3.b

Horváthné Sz.Éva

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

különdíj

 

 

 

Pricz László 4.b

Pintér Gáborné

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

különdíj

 

 

 

Kichler Hanna 3.b

Kiss Bence 3.b

Horváthné Sz.Éva

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

2.hely

 

 

 

Osztertág Ferenc 3.a

Hompola Miklósné

Glaub Nándorné területi mesemondó verseny Mágocs

3.hely

 

 

 

február

 

 

 

 

 

Bódog Hanna 1.a

 

 

 

 

    Wascher Edina

Hermann Eszter szavalóverseny 1.a osztály

1.hely

 

 

 

Sallai Réka 1.a

Hermann Eszter szavalóverseny  1.a osztály

2.hely

 

 

 

 

 

Borsós Virág 1.a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Wascher Edina

Hermann Eszter szavalóverseny  1.a osztály

3.hely

 

 

 

Daróczi Sára 2.a

Hermann Eszter szavalóverseny 2.a osztály

1.hely

 

 

 

Szép Adrienn 2.a

Hermann Eszter szavalóverseny 2.a osztály

2.hely

 

 

 

Zaal Emília 2.a

Hermann Eszter szavalóverseny 2.a osztály

3.hely

 

 

 

Reseterics Péter 3.a

Hermann Eszter szavalóverseny 3.a osztály

1.hely

 

 

 

Zima Patrik 3.a

Hermann Eszter szavalóverseny 3.a osztály

2.hely

 

 

 

Bergovecz Lili 4.a

Csomor Péter 4.a

Hermann Eszter szavalóverseny 4.a osztály

1.hely

 

 

 

Hodeg Péter 4.a

Hermann Eszter szavalóverseny 4.a osztály

2.hely

 

 

 

Kőműves Brigitta 5.a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Szabó László

Hermann Eszter szavalóverseny 5-6.évf. osztály

1.hely

 

 

 

Magyar Csenge 6.a

Hermann Eszter szavalóverseny 5-6.évf. osztály

2.hely

 

 

 

Pap Elizabet 5.a

Hermann Eszter szavalóverseny 5-6.évf. osztály

3.hely

 

 

 

Tucsek Lívia 8.a

Hermann Eszter szavalóverseny 7-8.évf. osztály

1.hely

 

 

 

Horváth Kitti 7.o.

Hermann Eszter szavalóverseny 7-8.évf. osztály

2.hely

 

 

 

Sabján Fanni 7.o.

Hermann Eszter szavalóverseny 7-8.évf. osztály

3.hely

 

 

 

Bicskei Evelin Napsugár 7.o

 

 

 

 

Lakatos Judit

 

 

Megyei népdaléneklési verseny

arany minősítés és megosztott 1.hely

 

Pipicz Gábor 4.b

 

 

Megyei népdaléneklési verseny

arany minősítés és megosztott 2.hely

 

7.o:

Bodor Patrícia, Fazekas Liliána, Ujvári Henrietta

Lelovics Mária

 

 

Gép-Ésszel megyei szakmaismereti verseny 8.hely

 

7.o:

Bodor Patrícia

Fazekas Liliána

Ujvári Henrietta

Lelovics Mária

 

 

VILLANY-ÁSZ  villamosipari és elektronikai megyei verseny 3.hely

 

Nagykórus

Lakatos Judit

 

 

Éneklő Ifjúság Megyei Hangverseny

arany minősítés és

külön elismerés Kodály: Karácsonyi pásztortánc c. művéért

 

Balázs István 5.b

Istvánné Máy Éva

 

Alapműveleti Matematika Verseny 5.évf.Mágocs

1.hely

Alapműveleti Matematika Verseny 5.évf.

megyei döntő 7.hely

 

Csetneki Melinda 7.o

Kisné Király Mariann

 

Alapműveleti Matematika Verseny 7.évf.Mágocs

3.hely

Alapműveleti Matematika Verseny 7.évf.

megyei döntő 14.hely

 

Vass Míra 5.a

Istvánné Máy Éva

 

Alapműveleti Matematika Verseny 5.évf.Mágocs

4.hely

 

 

Simon Dániel 8.b

Kisné Király Mariann

 

Alapműveleti Matematika Verseny 8.évf.Mágocs

4.hely

 

 

 

Alapműveleti Matematika Verseny 8.évf.

megyei döntő 9.hely

 

Végh Csenge 6.a

Császti Gyöngyi

 

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.Mágocs

5.hely

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.

megyei döntő 16.hely

 

Deák Áron 6.a

Császti Gyöngyi

 

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.Mágocs

6.hely

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.

megyei döntő 17.hely

 

Lukács Klaudia 7.o

Kisné Király Mariann

 

Alapműveleti Matematika Verseny 7.évf.Mágocs

6.hely

Alapműveleti Matematika Verseny 7.évf.

megyei döntő 17.hely

 

Magyar Csenge 6.a

Császti Gyöngyi

 

 

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.

megyei döntő 19.hely

 

Horváth Máté 6.b

Császti Gyöngyi

 

 

Alapműveleti Matematika Verseny 6.évf.

megyei döntő 20.hely

 

Oláh Diána 8.b

Maksay Zsuzsanna

 

 

Teleki Pál Földrajz Verseny megyei forduló

4.hely

 

Fazekas Lilána 7.o.

Vassné Szili Anikó

 

Mindszentgodisai szavalóverseny 2.hely

 

 

Daróczi Sára 2.a

Szabóné Latyák Gabriella

 

Mindszentgodisai szavalóverseny 3.hely

 

 

Czétényi Dóra 2.a

Szabóné Latyák Gabriella

 

Mindszentgodisai szavalóverseny különdíj

 

 

Szabó Dominik 2.b

Pintér Gáborné

 

Mindszentgodisai szavalóverseny különdíj

 

 

Pricz László Mátyás 4.b

Pintér Gáborné

 

Mindszentgodisai szavalóverseny különdíj

 

 

Kichler Karina 5.b

 

Katona Edit

 

Mindszentgodisai szavalóverseny különdíj

 

 

Balázs István 5.b

Katona Edit

 

Mindszentgodisai szavalóverseny különdíj

 

 

Deák Gergő 8.a

Kegyes S. Balázs

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

4.korcsoport 1.hely

 

 

Bánhegyi Kornélia 7.o.

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

4.korcsoport 1.hely

 

 

Ujvári Henrietta 7.o.

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

4.korcsoport 2.hely

 

 

Bánhegyi Kornélia 7.o.

Bodor Patrícia 7.o.

Deli Patrícia 8.a

Ujvári Henrietta 8.a

 

dr.Pernekker Árpádné

Kegyes S. Balázs

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

4.korcsoport 2.hely

 

 

Vészi Jázmin 5.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 1.hely

 

 

Kichler Karina 5.b

Szeledi Jázmin 5.b

Vass Míra 5.a

Vészi Jázmin 5.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

3.korcsoport 1.hely

 

 

Kichler Karina 5.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 4.hely

 

 

Szeledi Jázmin 5.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 5.hely

 

 

 

 

Vass Míra 5.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 7.hely

 

 

Hideg Gréta 4.b

Kegyes S.Balázs

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 9.hely

 

 

Laczkó Kevin 6.b

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

3.korcsoport 9.hely

 

 

Kolesznyikó Ármin 5.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 1.hely

 

 

Kolesznyikó Ármin 5.b

Hideg Péter 4.a

Orbán Bálint 5.a

Kolompár Krisztián 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

Reith Ágota

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

2.korcsoport 1.hely

 

 

Hideg Péter 4.a

Reith Ágota

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 4.hely

 

 

Orbán Bálint 5.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 6.hely

 

 

Kolompár Krisztián 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 7.hely

 

 

Kiss Máté 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 8.hely

 

 

 

 

 

 

Hengerics Bernadett 3.b

 

 

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

 

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 1.hely

 

 

3.b

Deák Jázmin

Hengerics Bernadett

Hengerics Katinka

Lakatos Nóra

 

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

2.korcsoport 1.hely

 

 

Lakatos Nóra 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 3.hely

 

 

Hengerics Katinka 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 5.hely

 

 

Deák Jázmin 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 8.hely

 

 

Miklósi Leila 5.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

2.korcsoport 9.hely

 

 

Daróczi Sára 2.a

Dömse Boglárka 3.b

Hir Lilla 2.b

Zaal Emília 2.a

dr.Kajdonné Daczi Erika

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

1.korcsoport 1.hely

 

 

Daróczi Sára 2.a

Krkos Zoltán

 

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 2.hely

 

 

 

 

Hir Lilla 2.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 4.hely

 

 

Zaal Emília 2.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 5.hely

 

 

Dömse Boglárka 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 6.hely

 

 

Márton Fruzsina 2.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 7.hely

 

 

Bódis Blanka 2.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 10.hely

 

 

Kiss Máté 3.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 2hely

 

 

Kiss Máté 3.b

Reseterics Péter 3.a

Papp Marcell 3.a

Szabados Áron 2.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás csapatverseny

1.korcsoport 2hely

 

 

Reseterics Péter 3.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 5.hely

 

 

Papp Marcell 3.a

Krkos Zoltán

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 8.hely

 

 

Szabados Áron 2.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 9.hely

 

 

 

Óvári Patrik 2.b

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Körzeti diákolimpia

mezei futás

1.korcsoport 10.hely

 

 

Bánhegyi Kornélia 7.o

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

300 m-es síkfutás 1.hely

 

 

Deák Gergő 8.a

Kegyes S. Balázs

 

Körzeti diákolimpia

300 m-es síkfutás 1.hely

 

 

Ujvári Henrietta 7.o

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

300 m-es síkfutás 2.hely

 

 

Deák Gegő 8.a

Kegyes S.Balázs

 

Körzeti diákolimpia

100 m-es síkfutás 3.hely

 

 

Laczkó Kevin 6.b

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

kislabdahajítás 3.hely

 

 

Laczkó Kevin 6.b

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

60 m-es síkfutás 4.hely

 

 

Buzási István 8.b

Kegyes S.Balázs

 

Körzeti diákolimpia

100 m-es síkfutás 5.hely

 

 

Bodor Patrícia 7.o

dr.Pernekker Árpádné

 

Körzeti diákolimpia

600 m-es síkfutás 6.hely

 

 

Bánhegyi Kornélia 7.o

dr.Pernekker Árpádné

 

 

Megyei diákolimpia

300 m-es síkfutás 3.hely

 

Deák Gergő 8.a

Kegyes Sallak Balázs

 

 

Megyei diákolimpia

300 m-es síkfutás 6.hely

 

7.o:

Bicskei Evelin

Csomor Gábor

Fazekas Liliána

Vassné Szili Anikó

 

Rejtett kincsek a Zselic mezsgyéjén vetélkedő

7-8-évf. csoport 1.hely

 

 

Kolesznyikó Milán 1.b

Szabóné Lovász Ágnes

 

Alsós tanulmányi verseny Mágocs

1.évf. matematika 3.hely

 

 

Zima Patrik 3.a

Hompola Miklósné

 

Alsós tanulmányi verseny Mágocs

3.évf. magyar nyelv 4.hely

 

 

Oláh Diána 8.b

Maksay Zsuzsanna

 

A Szigetvári Önkéntes Tűzoltó Egyesület által kiírt: Óvd az erdőt rajzpályázat 1.hely

 

 

1.évf. csapata

dr.Kajdonné Daczi Erika

 

Kölyökatlétika körzeti verseny 1.hely